• Boek uw verblijf
  • Koop je skipas
Zie resultaten
Ouverture du 15 décembre 2018 au 27 avril 2019
LIVE

zondag 24 maart Bijgewerkt op 03-24-2019 om 8:06

Ouverture du 15 décembre 2018 au 27 avril 2019

Boek uw verblijf

Zie resultaten

Buy your
ski pass

Book
your stay
Buy your
ski pass
 lesarcs.jpg
  1. Les Arcs
  2. verken het skigebied
  3. Lifts & slopes status

Lifts & slopes status

ARC 1600
pistes
  • Arpette 1 (09:00 - 17:45)
  • Belvedere 3 (09:00 - 17:45)
  • Belvedere 4 (09:00 - 17:45)
  • Bois De Saule (09:00 - 17:45)
  • Clapet (09:00 - 17:45)
  • Combettes (09:00 - 17:45)
  • Gollet (09:00 - 17:45)
  • Jardin Millerette (09:00 - 17:45)
  • Lutins (09:00 - 17:45)
  • Mont Blanc (09:00 - 17:45)
  • Piste Des Animaux (09:00 - 17:45)
  • Snowpark 2 (09:00 - 17:45)
  • Stade Vezaille (09:00 - 17:45)
  • Traversee 1 (09:00 - 17:45)
  • Arolles (09:00 - 17:45)
  • Cachette (09:00 - 17:45)
  • Clair Blanc (09:00 - 17:45)
  • Clocheret (09:00 - 17:45)
  • Granges (09:00 - 17:45)
  • Malgovert (09:00 - 17:45)
  • Secret (09:00 - 17:45)
  • Snowpark 1 (09:00 - 17:45)
  • Stade De Slalom 1600 Bas (09:00 - 17:45)
  • Stade De Slalom 1600 Haut (09:00 - 17:45)
  • Violettes (09:00 - 17:45)
  • Comborciere (09:00 - 17:45)
  • Fond Blanc (09:00 - 17:45)
  • Muguet (09:00 - 17:45)
  • Rouelles (09:00 - 17:45)
REMONTÉES
  • Arc En Ciel (07:30 - 20:00)
  • Arpette. (09:30 - 17:10)
  • Cachette. (09:15 - 17:15)
  • Mont Blanc. (09:15 - 17:15)
  • Clocheret. (09:30 - 17:05)
  • Combettes. (09:15 - 17:20)
  • Millerette (09:15 - 17:25)
  • Snowpark (09:30 - 17:15)
  • Tommelet (09:15 - 17:15)
  • Vezaille (09:25 - 17:05)
ARC 1800
pistes
  • Les Pingouins (09:00 - 17:45)
  • Arpette 2 (09:00 - 17:45)
  • Arpette 3 (09:00 - 17:45)
  • Barmont (09:00 - 17:45)
  • Belvedere 2 (09:00 - 17:45)
  • Chantel (09:00 - 17:45)
  • Charmettoger (09:00 - 17:45)
  • Grands Melezes (09:00 - 17:45)
  • L'alpage (09:00 - 17:45)
  • Les Cabanes (09:00 - 17:45)
  • Traversee 2 (09:00 - 17:45)
  • Acces Arc-peisey Haut (09:00 - 17:45)
  • Carreley (09:00 - 17:45)
  • Col Des Frettes (09:00 - 17:45)
  • Froide Fontaine (09:00 - 17:45)
  • Golf (09:00 - 17:45)FERMEE DE B5 A B1
  • Grand Renard (09:00 - 17:45)
  • Les Coqs (09:00 - 17:45)
  • Petit Renard (09:00 - 17:45)
  • Reches (09:00 - 17:45)
  • Stade De Slalom 1800 Bas (09:00 - 17:45)
  • Vagere (09:00 - 17:45)
REMONTÉES
  • Dahu (08:30 - 23:00)
  • Transarc 1 (09:15 - 16:55)
  • Transarc 2 (09:30 - 17:05)
  • Villards (09:00 - 19:30)
  • Carreley. (09:15 - 17:15)
  • Vagere. (09:15 - 17:15)
  • Charmettoger. (09:15 - 17:10)
  • Jardin Alpin (09:15 - 17:15)
  • Mur Escalade (11:00 - 17:35)
ARC 2000
pistes
  • Bas Kl (09:00 - 17:45)
  • Boarder Bleu (09:00 - 17:45)
  • Bosse De La Flamme (09:00 - 17:45)
  • Chalets (09:00 - 17:45)
  • Col De La Chal (09:00 - 17:45)
  • Dent Du Peigne (09:00 - 17:45)
  • Edelweiss (09:00 - 17:45)
  • Eldorador (09:00 - 17:45)
  • Lac Des Combes (09:00 - 17:45)
  • Marais (09:00 - 17:45)
  • Marmottes (09:00 - 17:45)
  • Piste A Stef (09:00 - 17:45)
  • Plan (09:00 - 17:45)
  • Plan Des Eaux (09:00 - 17:45)
  • Plan Vert (09:00 - 17:45)
  • Reservoir (09:00 - 17:45)
  • St Jacques (09:00 - 17:45)
  • Vallee De L'arc 1 (09:00 - 17:45)
  • Vallee De L'arc 2 (09:00 - 17:45)
  • Vallee De L'arc 3 (09:00 - 17:45)
  • Vallee De L'arc 4 (09:00 - 17:45)
  • Arandelieres 1 (09:00 - 17:45)
  • Arandelieres 2 (09:00 - 17:45)
  • Boarder Rouge (09:00 - 17:45)
  • Grand Col (09:00 - 17:45)
  • Lac (09:00 - 17:45)
  • Plagnettes (09:00 - 17:45)
  • Teppes (09:00 - 17:45)
  • Tuffes (09:00 - 17:45)
  • Aiguille Rouge (09:00 - 17:45)FERME DE B35 A B33
  • Combes (09:00 - 17:45)
  • Cretes (09:00 - 17:45)
  • Dou De Homme (09:00 - 17:45)
  • Droset (09:00 - 17:45)
  • Genepi (09:00 - 17:45)
  • Lanches (09:00 - 17:45)
  • Ours (09:00 - 17:45)
  • Refuge (09:00 - 17:45)
  • Robert Blanc (09:00 - 17:45)
REMONTÉES
  • Aiguille Rouge.. (10:00 - 16:35)
  • Varet (09:30 - 17:10)
  • Cabriolet (08:45 - 23:30)
  • Arcabulle (09:15 - 17:05)
  • Pre St Esprit (09:00 - 17:10)
  • Bois De L'ours (09:15 - 17:15)
  • Comborciere (09:15 - 17:15)
  • Marmottes. (09:00 - 17:15)
  • Plagnettes. (09:20 - 17:05)
  • Grand Col. (09:45 - 16:55)
  • Lanchettes (09:20 - 17:00)
  • St Jacques. (09:15 - 17:10)
  • Lac Combes 1 (09:00 - 17:00)
  • Rhodos (08:45 - 17:00)
  • Plan Vert. (09:30 - 17:30)
  • Eldorador. (09:30 - 17:30)
  • Eterlou (09:30 - 17:20)
  • Flamme Olympique (09:30 - 17:20)
ESPACE LUDIQUE
pistes
  • Foret Des Pitchounes (09:00 - 17:20)
  • Piste Aux Etoiles Le Slalom (09:00 - 17:45)
  • Le Toboggan (13:00 - 17:00)
  • Water Slide (13:00 - 17:45)
  • La Luge (14:00 - 19:30)
  • Rodeo Luge (10:30 - 16:25)
REMONTÉES
    ITINERAIRES DE FONDS
    pistes
    • Itineraire 1800 (09:00 - 17:45)
    • Itineraire 2000 (09:00 - 17:45)
    REMONTÉES
      ITINERAIRES PIETONS
      pistes
      • Chemin De Bellecote (09:00 - 17:45)TRACE ET PRATICABLE
      • Chemin De Courbaton (09:00 - 17:45)TRACE ET PRATICABLE
      • Chemin Des Vernettes (09:00 - 17:45)TRACE ET PRATICABLE
      • Chemin Du Canal (09:00 - 17:45)TRACE ET PRATICABLE
      • Col De La Chal (09:30 - 17:45)
      • La Petite Chal (09:00 - 17:45)TRACE ET PRATICABLE
      • Les Sapins (09:00 - 17:45)TRACE ET PRATICABLE
      REMONTÉES
        ITINERAIRES SKI ALPINISME
        pistes
        • La Pierre Blanche (07:00 - 19:00)
        • La Verdache (08:30 - 15:45)
        • Les Tetras (08:30 - 15:45)
        REMONTÉES
          JARDINS D'ENFANTS
          pistes
          • Jardin 2000 (09:00 - 17:45)
          • Jardin Charmettoger (09:00 - 17:45)
          • Jardin Club Med (09:00 - 17:45)
          • Jardin Du Rey (09:00 - 17:45)
          • Jardin Lauzieres (09:00 - 17:45)
          • Jardin Le Castor (09:00 - 17:45)
          • Jardin Peisey Bas (09:00 - 17:45)
          • Jardin Pierre Blanche (09:00 - 17:45)
          • Jardin Vallandry (09:00 - 17:45)
          REMONTÉES
            PEISEY VALLANDRY
            pistes
            • Flocon (09:00 - 17:45)
            • Barmont. (09:00 - 17:45)
            • Belvedere 1 (09:00 - 17:45)
            • Cabri (09:00 - 17:45)
            • Foret 1 (09:00 - 17:45)
            • Foret 2 (09:00 - 17:45)
            • Grive (09:00 - 17:45)
            • Liais Grizzly (09:00 - 17:45)
            • Maitaz (09:00 - 17:45)
            • Plan Bois (09:00 - 17:45)
            • Poney (09:00 - 17:45)
            • Renard (09:00 - 17:45)
            • Retour Plan (09:00 - 17:45)
            • Rhodos (09:00 - 17:45)
            • Traversee 3 (09:00 - 17:45)
            • Aigle (09:00 - 17:45)
            • Belette (09:00 - 17:45)
            • Blanchot (09:00 - 17:45)
            • Chrono Speed (09:00 - 17:45)
            • Combe (09:00 - 17:45)
            • Morey (09:00 - 17:45)
            • Myrtilles (09:00 - 17:45)
            • Ours. (09:00 - 17:45)
            • Ourson (09:00 - 17:45)
            • Perdrix (09:00 - 17:45)
            • Retour Ecureuils (09:00 - 17:45)
            • Stade De Slalom Pv (09:00 - 17:45)
            • Bosses (09:00 - 17:45)
            • Ecureuils (09:00 - 17:45)FERME B3 A B1
            REMONTÉES
            • Lonzagne (08:55 - 17:50)
            • Derby (09:30 - 17:10)
            • Grizzly (09:15 - 17:05)
            • Peisey (09:15 - 17:15)
            • Vallandry (09:15 - 17:15)
            • 2300 (09:30 - 17:15)
            • Parchey (09:05 - 16:50)
            • Cabri. (09:30 - 16:55)
            • Combe. (09:30 - 17:05)
            • Flocon. (09:30 - 16:55)
            PEISEY VALLANDRY NORDIQUE
            pistes
            • Woops (09:00 - 17:00)
            • L'eau Salee (09:00 - 17:00)
            • La Croe (stade De Biathlon) (09:00 - 17:00)
            • La Gouille (09:00 - 17:00)
            • Le Tumelet (09:00 - 17:00)
            • Le Vigerand (09:00 - 17:00)
            • Les Dzirpes (09:00 - 17:00)
            • Beaupraz (09:00 - 17:00)
            • Le Cassinet (09:00 - 17:00)
            • Le Mone (09:00 - 17:00)
            • Pre Envers (09:00 - 17:00)
            • L'epinerie (09:00 - 17:00)
            • La Culaz (09:00 - 17:00)
            • Pont Romane (09:00 - 17:00)
            • Piste De Luge (09:00 - 17:00)
            • Itineraire Pietons (09:00 - 17:00)OUVERTURE PARTIELLE
            REMONTÉES
              VILLAROGER
              pistes
              • Les Lys (09:00 - 17:45)
              • Pre (09:00 - 17:45)
              • Rhonaz (09:00 - 17:45)
              • Villaroger (09:00 - 17:45)
              • Aiguille Rouge. (09:00 - 17:45)
              • Sollieres (09:00 - 17:45)
              • Stade De Slalom De Solliet (09:00 - 17:30)RESERVE COMPETITION
              • Solliet (09:00 - 17:45)
              REMONTÉES
              • Droset. (09:35 - 17:05)
              • Plan Des Violettes (09:25 - 16:50)
              • Replat. (09:15 - 17:25)
              • Rhonaz. (00:00 - 23:59)
              • Tetras (09:15 - 17:25)
              Télécharger le fichierDownload de pistekaart

              This website uses cookies to improve user experience. By using our website you consent to all cookies in accordance with our Cookie Policy. Read more