Het skigebied

OPENING VAN HET SKIGEBIED PARADISKI
van 16/12/2017 t/m 22/04/2018


OPENING VAN HET SKIGEBIED LES ARCS / PEISEY-VALLANDRY
van 16/12/2017 t/m 28/04/2018

Paradiski
Het skigebied
 

Moderne infrastructuur, gepassioneerde mannen en vrouwen die er alles aan doen om het naar uw zin te maken… De uitgestrektheid van het gebied maakt van Paradiski (Les Arcs/Peisey- Vallandry/la Plagne) een ideaal speelterrein voor zowel de riders als voor de beginners: de brede pistes, de niet-geprepareerde pistes Natur’, de bossen als bescherming bij slecht weer, de ludieke zones, de snowparken, de first tracks… Kom je uit leven in het paradijs van de wintersport!

nieuw

YUGE Paradiski is een verzameling van online services, die naast de app een desktop versie biedt, die het mogelijk maakt dat de YUGEURS zich vergelijken met andere skiërs, of om een timeline herinnering van hun vakantie te creëren, en tevens om het activiteiten programma van de week te bekijken. YUGE beperkt zich niet alleen tot het skigebied, maar biedt nu ook services betreffend het dorp, zoals bij voorbeeld, zich oriënteren of iets vinden in het dorp (interactief plattegrond van het dorp, multi-modale routes,…) Verrijkt met een “machine learning” voor handige tips aan het begin van het verblijf…

Galerie photos
Paradiski Key figures
ARC 1600
pistes
  • Arpette 1 (00:00 - 23:59)
  • Arpette 2 (00:00 - 23:59)
  • Arpette 3 (00:00 - 23:59)
  • Belvedere 3 (00:00 - 23:59)
  • Belvedere 4 (00:00 - 23:59)
  • Bois De Saule (00:00 - 23:59)
  • Clapet (00:00 - 23:59)
  • Combettes (00:00 - 23:59)
  • Gollet (00:00 - 23:59)
  • Jardin Millerette (00:00 - 23:59)
  • Lutins (00:00 - 23:59)
  • Mont Blanc (00:00 - 23:59)
  • Piste Des Animaux (00:00 - 23:59)
  • Snowpark 2 (00:00 - 23:59)
  • Stade Vezaille (00:00 - 23:59)
  • Traversee 1 (00:00 - 23:59)
  • Arolles (00:00 - 23:59)
  • Cachette (00:00 - 23:59)
  • Clair Blanc (00:00 - 23:59)
  • Clocheret (00:00 - 23:59)
  • Granges (00:00 - 23:59)
  • Malgovert (00:00 - 23:59)
  • Snowpark 1 (00:00 - 23:59)
  • Stade De Slalom 1600 Bas (00:00 - 23:59)
  • Stade De Slalom 1600 Haut (00:00 - 23:59)
  • Violettes (00:00 - 23:59)
  • Comborciere (00:00 - 23:59)
  • Fond Blanc (00:00 - 23:59)
  • Muguet (00:00 - 23:59)
  • Rouelles (00:00 - 23:59)
REMONTÉES
  • Funi Arc En Ciel (00:00 - 23:59)
  • Tsd Arpette. (00:00 - 23:59)
  • Tsd Cachette (00:00 - 23:59)
  • Tsd Mont Blanc (00:00 - 23:59)
  • Ts Clocheret (00:00 - 23:59)
  • Ts Combettes (00:00 - 23:59)
  • Tk Millerette (00:00 - 23:59)
  • Tk Snowpark (00:00 - 23:59)
  • Tk Tommelet (00:00 - 23:59)
  • Tk Vezaille (00:00 - 23:59)
ARC 1800
pistes
  • Le Cube (00:00 - 23:59)
  • Les Pingouins (00:00 - 23:59)
  • Barmont (00:00 - 23:59)
  • Belvedere 2 (00:00 - 23:59)
  • Chantel (00:00 - 23:59)
  • Charmettoger (00:00 - 23:59)
  • Grands Melezes (00:00 - 23:59)
  • L'alpage (00:00 - 23:59)
  • Les Cabanes (00:00 - 23:59)
  • Traversee 2 (00:00 - 23:59)
  • Acces Arc-peisey Haut (00:00 - 23:59)
  • Carreley (00:00 - 23:59)
  • Col Des Frettes (00:00 - 23:59)
  • Froide Fontaine (00:00 - 23:59)
  • Golf (00:00 - 23:59)
  • Grand Renard (00:00 - 23:59)
  • Le Boarder (00:00 - 23:59)
  • Les Coqs (00:00 - 23:59)
  • Petit Renard (00:00 - 23:59)
  • Reches (00:00 - 23:59)
  • Stade De Slalom 1800 Bas (00:00 - 23:59)
  • Vagere (00:00 - 23:59)
REMONTÉES
  • Tph Dahu (00:00 - 23:59)
  • Tc Transarc 1 (00:00 - 23:59)
  • Tc Transarc 2 (00:00 - 23:59)
  • Tc Villards (00:00 - 23:59)
  • Tsd Carreley (00:00 - 23:59)
  • Tsd Vagere (00:00 - 23:59)
  • Ts Charmettoger (00:00 - 23:59)
  • Ts Jardin Alpin (00:00 - 23:59)
  • Tr Golf (00:00 - 23:59)
  • Tr Mur Escalade (00:00 - 23:59)
ARC 2000
pistes
  • Bas Kl (00:00 - 23:59)
  • Boarder Bleu (00:00 - 23:59)
  • Bosse De La Flamme (00:00 - 23:59)
  • Chalets (00:00 - 23:59)
  • Col De La Chal (00:00 - 23:59)
  • Dent Du Peigne (00:00 - 23:59)
  • Edelweiss (00:00 - 23:59)
  • Eldorador (00:00 - 23:59)
  • Lac Des Combes (00:00 - 23:59)
  • Marais (00:00 - 23:59)
  • Marmottes (00:00 - 23:59)
  • Piste A Stef (00:00 - 23:59)
  • Plan (00:00 - 23:59)
  • Plan Des Eaux (00:00 - 23:59)
  • Plan Vert (00:00 - 23:59)
  • Reservoir (00:00 - 23:59)
  • St Jacques (00:00 - 23:59)
  • Vallee De L'arc 1 (00:00 - 23:59)
  • Vallee De L'arc 2 (00:00 - 23:59)
  • Vallee De L'arc 3 (00:00 - 23:59)
  • Arandelieres 1 (00:00 - 23:59)
  • Arandelieres 2 (00:00 - 23:59)
  • Boarder Rouge (00:00 - 23:59)
  • Grand Col (00:00 - 23:59)
  • Lac (00:00 - 23:59)
  • Plagnettes (00:00 - 23:59)
  • Teppes (00:00 - 23:59)
  • Tuffes (00:00 - 23:59)
  • Aiguille Rouge (00:00 - 23:59)
  • Combes (00:00 - 23:59)
  • Cretes (00:00 - 23:59)
  • Dou De Homme (00:00 - 23:59)
  • Droset (00:00 - 23:59)
  • Genepi (00:00 - 23:59)
  • Lanches (00:00 - 23:59)
  • Ours (00:00 - 23:59)
  • Refuge (00:00 - 23:59)
  • Robert Blanc (00:00 - 23:59)
REMONTÉES
  • Tph Aiguille Rouge (00:00 - 23:59)
  • Tc Varet (00:00 - 23:59)
  • Tb Cabriolet (00:00 - 23:59)
  • Tsd Arcabulle (00:00 - 23:59)
  • Tsd Pre St Esprit (00:00 - 23:59)
  • Tsd Bois De L'ours (00:00 - 23:59)
  • Tsd Marmottes (00:00 - 23:59)
  • Tsd Plagnettes (00:00 - 23:59)
  • Ts Comborciere (00:00 - 23:59)
  • Ts Grand Col (00:00 - 23:59)
  • Ts Lanchettes (00:00 - 23:59)
  • Ts Saint Jacques (00:00 - 23:59)
  • Tk Lac Combes 1 (00:00 - 23:59)
  • Tk Rhodos (00:00 - 23:59)
  • Tlc Plan Vert (00:00 - 23:59)
  • Tlc Eterlou (00:00 - 23:59)
  • Tr Eldorador (00:00 - 23:59)
  • Tr Flamme Olympique (00:00 - 23:59)
ESPACE LUDIQUE
pistes
  • Air Tubing (00:00 - 23:59)
  • Big Air Bag (00:00 - 23:59)
  • Le Slalom (00:00 - 23:59)
  • Water Slide (00:00 - 23:59)
  • La Luge (00:00 - 23:59)
  • Rodeo Luge (00:00 - 23:59)
REMONTÉES
    ITINERAIRES DE FONDS
    pistes
    • Itineraire 1800 (00:00 - 23:59)
    • Itineraire 2000 (00:00 - 23:59)
    REMONTÉES
      PEISEY VALLANDRY
      pistes
      • Flocon (00:00 - 23:59)
      • Barmont. (00:00 - 23:59)
      • Belvedere 1 (00:00 - 23:59)
      • Cabri (00:00 - 23:59)
      • Foret 1 (00:00 - 23:59)
      • Foret 2 (00:00 - 23:59)
      • Grive (00:00 - 23:59)
      • Liais Grizzly (00:00 - 23:59)
      • Maitaz (00:00 - 23:59)
      • Plan Bois (00:00 - 23:59)
      • Poney (00:00 - 23:59)
      • Renard (00:00 - 23:59)
      • Retour Plan (00:00 - 23:59)
      • Rhodos (00:00 - 23:59)
      • Traversee 3 (00:00 - 23:59)
      • Aigle (00:00 - 23:59)
      • Belette (00:00 - 23:59)
      • Blanchot (00:00 - 23:59)
      • Chrono Speed (00:00 - 23:59)
      • Combe. (00:00 - 23:59)
      • Lia Combe Ecureuil (00:00 - 23:59)
      • Morey (00:00 - 23:59)
      • Myrtilles (00:00 - 23:59)
      • Ours. (00:00 - 23:59)
      • Ourson (00:00 - 23:59)
      • Perdrix (00:00 - 23:59)
      • Stade De Slalom Pv (00:00 - 23:59)
      • Bosses (00:00 - 23:59)
      • Ecureuils (00:00 - 23:59)
      REMONTÉES
      • Tb Lonzagne (00:00 - 23:59)
      • Tsd Derby (00:00 - 23:59)
      • Tsd Grizzly (00:00 - 23:59)
      • Tsd Peisey (00:00 - 23:59)
      • Tsd Vallandry (00:00 - 23:59)
      • Ts 2300 (00:00 - 23:59)
      • Ts Parchey (00:00 - 23:59)
      • Tk Cabri (00:00 - 23:59)
      • Tk Combe (00:00 - 23:59)
      • Tk Flocon (00:00 - 23:59)
      PEISEY VALLANDRY NORDIQUE
      pistes
      • L'eau Salee (00:00 - 23:59)
      • La Croe (stade De Biathlon) (00:00 - 23:59)
      • Les Dzirpes (00:00 - 23:59)
      • La Gouille (00:00 - 23:59)
      • Le Tumelet (00:00 - 23:59)
      • Le Vigerand (00:00 - 23:59)
      • Pre Envers (00:00 - 23:59)
      • Woops (00:00 - 23:59)
      • Beaupraz (00:00 - 23:59)
      • Le Mone (00:00 - 23:59)
      • L'epinerie (00:00 - 23:59)
      • La Culaz (00:00 - 23:59)
      • Pont Romane (00:00 - 23:59)
      • Piste De Luge (00:00 - 23:59)
      • Itineraire Pietons (00:00 - 23:59)
      REMONTÉES
        VILLAROGER
        pistes
        • Les Lys (00:00 - 23:59)
        • Pre (00:00 - 23:59)
        • Rhonaz (00:00 - 23:59)
        • Villaroger (00:00 - 23:59)
        • Aiguille Rouge. (00:00 - 23:59)
        • Sollieres (00:00 - 23:59)
        • Stade De Slalom De Solliet (00:00 - 23:59)
        • Solliet (00:00 - 23:59)
        REMONTÉES
        • Ts Droset (00:00 - 23:59)
        • Ts Plan Des Violettes (00:00 - 23:59)
        • Ts Replat (00:00 - 23:59)
        • Tk Rhonaz (00:00 - 23:59)
        • Tlc Tetras (00:00 - 23:59)

        Vers le haut




        Live van de pistes met R'Les Arcs


         
        Accès rapides
        This Winter
        La belle aventure
        Fondus du ski
        Festival de Cinéma Européen des Arcs
        Opération Noël 2018
        Pierre Blanche
        Big Up & Down
        Arc 1950 Freeride Week
        Safety Day
        Star Trail
        Printemps du ski
        The great british celeration
        Course du coeur
        Feel good Village
        ski2bike
        Last track

        Bons plans

        H 18-19 - Early Booking - UK
        H 18-19 - Festival cinéma
        H 18-19 - Noël
        H 18-19 - Belge
        H 18-19 - TGBC