• Boek uw verblijf
  • Koop je skipas
Zie resultaten
Opening van het zomerdomein van 6 juli tot 31 augustus 2019.
LIVE

dinsdag 19 november Bijgewerkt op 11-19-2019 om 8:06

Opening van het zomerdomein van 6 juli tot 31 augustus 2019.

Boek uw verblijf

Zie resultaten

Buy your
ski pass

Book
your stay
Buy your
ski pass
  1. Les Arcs
  2. verken het skigebied
  3. les Arcs Pistekaart

Ontdek de uitgestrektheid en de variatie van het skigebied Paradiski op onze pistekaarten, hier te raadplegen en te downloaden, en vind alle informatie betreffende de openingstijden van de pistes en skiliften van het moment.

Télécharger le fichierDownload de pistekaart

De pistekaartjes zijn tevens gratis verkrijgbaar bij de kassa’s van de skiliften evenals op verschillende plekken in het oord (Office de tourisme (VVV), onderaan de belangrijkste cabineliften...), pak er één mee, ze zijn er voor!

ARC 1600
pistes
  • Jardin Millerette (09:00 - 17:20)
  • Piste Des Animaux (09:00 - 17:20)
  • Stade Vezaille (09:00 - 17:20)
  • Arpette 1 (09:00 - 17:20)
  • Belvedere 3 (09:00 - 17:20)
  • Belvedere 4 (09:00 - 17:20)
  • Bois De Saule (09:00 - 17:20)
  • Clapet (09:00 - 17:20)
  • Combettes (09:00 - 17:20)
  • Gollet (09:00 - 17:20)
  • Lutins (09:00 - 17:20)
  • Mont Blanc (09:00 - 17:20)
  • Snowpark 2 (09:00 - 17:20)
  • Traversee 1 (09:00 - 17:20)
  • Arolles (09:00 - 17:20)
  • Cachette (09:00 - 17:20)
  • Clair Blanc (09:00 - 17:20)
  • Clocheret (09:00 - 17:20)
  • Granges (09:00 - 17:20)
  • Snowpark 1 (09:00 - 17:20)
  • Stade De Slalom 1600 Bas (09:00 - 17:20)
  • Stade De Slalom 1600 Haut (09:00 - 17:20)
  • Fond Blanc (09:00 - 17:20)
  • Malgovert (09:00 - 17:20)
  • Rouelles (09:00 - 17:20)
REMONTÉES
  • Arc En Ciel (07:30 - 20:00)
  • Arpette. (09:30 - 16:35)
  • Cachette. (09:15 - 16:40)
  • Mont Blanc. (09:15 - 16:40)
  • Clocheret. (09:30 - 16:30)
  • Combettes. (09:15 - 16:45)
  • Millerette (09:15 - 16:50)
  • Snowpark (09:30 - 16:40)
  • Tommelet (09:15 - 16:40)
  • Vezaille (09:25 - 16:40)
ARC 1800
pistes
  • 1ere Glisse (09:00 - 17:20)
  • 1ere Glisse 1800 (00:00 - 23:59)
  • Les Cabanes (09:00 - 17:20)
  • Arpette 2 (09:00 - 17:20)
  • Arpette 3 (09:00 - 17:20)
  • Barmont (09:00 - 17:20)
  • Belvedere 2 (09:00 - 17:20)
  • Chantel (09:00 - 17:20)
  • Charmettoger (09:00 - 17:20)
  • Grands Melezes (09:00 - 17:20)
  • L'alpage (09:00 - 17:20)
  • Traversee 2 (09:00 - 17:20)
  • Acces Arc-peisey Haut (09:00 - 17:20)
  • Carreley (09:00 - 17:20)
  • Col Des Frettes (09:00 - 17:20)
  • Froide Fontaine (09:00 - 17:20)
  • Golf (09:00 - 17:20)
  • Grand Renard (09:00 - 17:20)
  • Les Coqs (09:00 - 17:20)
  • Petit Renard (09:00 - 17:20)
  • Reches (09:00 - 17:20)
  • Stade De Slalom Teras (09:00 - 17:20)
  • Vagere (09:00 - 17:20)
REMONTÉES
  • Dahu (08:30 - 23:00)
  • Transarc 1 (09:15 - 16:20)
  • Transarc 2 (09:30 - 16:30)
  • Villards (09:00 - 19:30)
  • Carreley. (09:15 - 16:40)
  • Vagere. (09:15 - 16:40)
  • Charmettoger. (09:15 - 16:35)
  • Jardin Alpin (09:15 - 16:40)
  • 1ers Virages 1800 (00:00 - 23:59)
  • 1ere Glisse 1800 (00:00 - 23:59)
ARC 2000
pistes
  • Bas Kl (09:00 - 17:20)
  • Marais (09:00 - 17:20)
  • Boarder Bleu (09:00 - 17:20)
  • Bosse De La Flamme (09:00 - 17:20)
  • Chalets (09:00 - 17:20)
  • Col De La Chal (09:00 - 17:20)
  • Dent Du Peigne (09:00 - 17:20)
  • Edelweiss (09:00 - 17:20)
  • Eldorador (09:00 - 17:20)
  • Lac Des Combes (09:00 - 17:20)
  • Marmottes (09:00 - 17:20)
  • Piste A Stef (09:00 - 17:20)
  • Plan (09:00 - 17:20)
  • Plan Des Eaux (09:00 - 17:20)
  • Plan Vert (09:00 - 17:20)
  • Reservoir (09:00 - 17:20)
  • St Jacques (09:00 - 17:20)
  • Vallee De L'arc 1 (09:00 - 17:20)
  • Vallee De L'arc 2 (09:00 - 17:20)
  • Vallee De L'arc 3 (09:00 - 17:20)
  • Vallee De L'arc 4 (09:00 - 17:20)
  • Arandelieres 1 (09:00 - 17:20)
  • Arandelieres 2 (09:00 - 17:20)
  • Boarder Rouge (09:00 - 17:20)
  • Grand Col (09:00 - 17:20)
  • Lac (09:00 - 17:20)
  • Plagnettes (09:00 - 17:20)
  • Secret (09:00 - 17:20)
  • Teppes (09:00 - 17:20)
  • Tuffes (09:00 - 17:20)
  • Aiguille Rouge (09:00 - 17:20)
  • Combes (09:00 - 17:20)
  • Comborciere (09:00 - 17:20)
  • Cretes (09:00 - 17:20)
  • Dou De Homme (09:00 - 17:20)
  • Droset (09:00 - 17:20)
  • Genepi (09:00 - 17:20)
  • Lanches (09:00 - 17:20)
  • Muguet (09:00 - 17:20)
  • Ours (09:00 - 17:20)
  • Refuge (09:00 - 17:20)
  • Robert Blanc (09:00 - 17:20)
REMONTÉES
  • Aiguille Rouge.. (10:00 - 16:00)
  • Varet (09:30 - 16:35)
  • Cabriolet (08:45 - 23:30)
  • Arcabulle (09:15 - 16:30)
  • Pre St Esprit (09:00 - 16:35)
  • Bois De L'ours (09:15 - 16:40)
  • Comborciere (09:15 - 16:40)
  • Marmottes. (09:00 - 16:40)
  • Plagnettes. (09:20 - 16:30)
  • Grand Col. (09:45 - 16:20)
  • Lanchettes (09:20 - 16:25)
  • St Jacques. (09:15 - 16:35)
  • Lac Combes 1 (09:00 - 16:40)
  • Rhodos (08:45 - 16:30)
  • Plan Vert. (09:30 - 16:55)
  • Eldorador. (09:30 - 16:55)
  • Eterlou (09:30 - 16:45)
  • Flamme Olympique (09:30 - 16:45)
ESPACE LUDIQUE
pistes
  • Foret Des Pitchoune (09:00 - 17:20)
  • Piste Aux Etoiles Le Slalom (09:00 - 17:20)
  • Le Toboggan (13:00 - 16:30)
  • Water Slide (13:00 - 17:20)
  • Luge 1800 (14:00 - 19:30)
  • Luge 2000 (10:30 - 15:50)DIMANCHE TOUT L'HIVER 13:30 - 16:15
REMONTÉES
    ITINERAIRES DE FONDS
    pistes
    • Itineraire 1800 (09:00 - 17:20)
    • Itineraire 2000 (09:00 - 17:20)
    REMONTÉES
      ITINERAIRES PIETONS
      pistes
      • Chemin De Bellecote (09:00 - 17:20)
      • Chemin De Courbaton (09:00 - 17:20)
      • Chemin Des Vernettes (09:00 - 17:20)
      • Chemin Du Canal (09:00 - 17:20)
      • Col De La Chal (09:30 - 17:20)
      • La Petite Chal (09:00 - 17:20)
      • Les Sapins (09:00 - 17:20)
      REMONTÉES
        ITINERAIRES SKI ALPINISME
        pistes
        • La Pierre Blanche (07:00 - 19:00)
        • La Verdache (08:30 - 15:45)
        • Les Tetras (08:30 - 15:45)
        REMONTÉES
          JARDINS D'ENFANTS
          pistes
          • Jardin 2000 (09:00 - 17:20)
          • Jardin Charmettoger (09:00 - 17:20)
          • Jardin Club Med (09:00 - 17:20)
          • Jardin Du Rey (09:00 - 17:20)
          • Jardin Lauzieres (09:00 - 17:20)
          • Jardin Le Castor (09:00 - 17:20)
          • Jardin Peisey Bas (09:00 - 17:20)
          • Jardin Pierre Blanche (09:00 - 17:20)
          • Jardin Vallandry (09:00 - 17:20)
          REMONTÉES
            PEISEY VALLANDRY
            pistes
            • Cabri (09:00 - 17:20)
            • Flocon (09:00 - 17:20)
            • Barmont (09:00 - 17:20)
            • Barmont. (09:00 - 17:20)
            • Belvedere 1 (09:00 - 17:20)
            • Foret 1 (09:00 - 17:20)
            • Foret 2 (09:00 - 17:20)
            • Grive (09:00 - 17:20)
            • Maitaz (09:00 - 17:20)
            • Parchey (00:00 - 23:59)
            • Plan Bois (09:00 - 17:20)
            • Poney (09:00 - 17:20)
            • Renard (09:00 - 17:20)
            • Rhodos (09:00 - 17:20)
            • Traversee 3 (09:00 - 17:20)
            • Aigle (09:00 - 17:20)
            • Belette (09:00 - 17:20)
            • Combe (09:00 - 17:20)
            • Combes (09:00 - 17:20)
            • Morey (09:00 - 17:20)
            • Myrtilles (09:00 - 17:20)
            • Ours (09:00 - 17:20)
            • Ours. (09:00 - 17:20)
            • Ourson (09:00 - 17:20)
            • Perdrix (09:00 - 17:20)
            • Stade De Slalom Pv (09:00 - 17:20)
            • Bosses (09:00 - 17:20)
            • Ecureuils (09:00 - 17:20)
            REMONTÉES
            • Lonzagne (08:50 - 17:15)
            • Derby (09:30 - 16:30)
            • Grizzly (09:15 - 16:30)
            • Peisey (09:15 - 16:40)
            • Vallandry (09:15 - 16:40)
            • 2300 (09:30 - 16:30)
            • Parchey (09:05 - 16:20)
            • Cabri. (09:30 - 16:20)
            • Combe. (09:30 - 16:30)
            • Flocon. (09:30 - 16:20)
            PEISEY VALLANDRY NORDIQUE
            pistes
            • Woops (09:00 - 17:00)
            • L'eau Salee (09:00 - 17:00)
            • La Croe (stade De Biathlon) (09:00 - 17:00)
            • La Gouille (09:00 - 17:00)
            • Le Tumelet (09:00 - 17:00)
            • Le Vigerand (09:00 - 17:00)
            • Les Dzirpes (09:00 - 17:00)
            • Beaupraz (09:00 - 17:00)
            • Le Cassinet (09:00 - 17:00)
            • Le Mone (09:00 - 17:00)
            • Pre Envers (09:00 - 17:00)
            • L'epinerie (09:00 - 17:00)
            • La Culaz (09:00 - 17:00)
            • Pont Romane (09:00 - 17:00)
            • Piste De Luge (09:00 - 17:00)
            • Itineraire Pietons (09:00 - 17:00)
            REMONTÉES
              VILLAROGER
              pistes
              • Les Lys (09:00 - 17:20)
              • Pre (09:00 - 17:20)
              • Rhonaz (09:00 - 17:20)
              • Villaroger (09:00 - 17:20)
              • Aiguille Rouge. (09:00 - 17:20)
              • Sollieres (09:00 - 17:20)
              • Stade De Slalom De Solliet (09:00 - 17:20)
              • Solliet (09:00 - 17:20)
              REMONTÉES
              • Droset. (09:35 - 16:30)
              • Plan Des Violettes (09:25 - 16:15)
              • Replat. (09:15 - 16:50)
              • Rhonaz. (00:00 - 23:59)
              • Tetras (09:15 - 16:50)

              This website uses cookies to improve user experience. By using our website you consent to all cookies in accordance with our Cookie Policy. Read more