De pakketten - Skipassen - Wintersportplaats Les Arcs – Frankrijk

Laten we elkaar weer ontmoeten op 11 juni 2022!

  • Boek uw verblijfvotre séjour

  • uw verblijfSkipass

LIVE

zondag 02 oktober Bijgewerkt op 10-02-2022 om 8:06

Boek uw verblijfvotre séjour

uw verblijfSkipass

Boek uw verblijfvotre séjour uw verblijfSkipass

Les Arcs / Peisey-Vallandry opening: Van 10 december 2022 tot 29 april 2023

Paradiski opening: van 17 december 2022 tot 23 april 2023

Infos 2021 -2022

En cours d'actualisation...

ARC 1600
pistes
  • Jardin Millerette (00:00 - 23:59)
  • Piste Des Animaux (00:00 - 23:59)
  • Stade Vezaille (00:00 - 23:59)
  • Arpette 1 (00:00 - 23:59)
  • Belvedere 3 (00:00 - 23:59)
  • Belvedere 4 (00:00 - 23:59)
  • Bois De Saule (00:00 - 23:59)
  • Clapet (00:00 - 23:59)
  • Combettes (00:00 - 23:59)
  • Gollet (00:00 - 23:59)
  • Lutins (00:00 - 23:59)
  • Mont Blanc (00:00 - 23:59)
  • Snowpark 2 (00:00 - 23:59)
  • Traversee 1 (00:00 - 23:59)
  • Arolles (00:00 - 23:59)
  • Cachette (00:00 - 23:59)
  • Clair Blanc (00:00 - 23:59)
  • Clocheret (00:00 - 23:59)
  • Granges (00:00 - 23:59)
  • Snowpark 1 (00:00 - 23:59)
  • Stade De Slalom 1600 Bas (00:00 - 23:59)
  • Stade De Slalom 1600 Haut (00:00 - 23:59)
  • Fond Blanc (00:00 - 23:59)
  • Malgovert (00:00 - 23:59)
  • Rouelles (00:00 - 23:59)
REMONTÉES
  • Arc En Ciel (00:00 - 23:59)
  • Arpette. (00:00 - 23:59)
  • Cachette. (00:00 - 23:59)
  • Mont Blanc. (00:00 - 23:59)
  • Clocheret. (00:00 - 23:59)
  • Combettes. (00:00 - 23:59)
  • Millerette (00:00 - 23:59)
  • Snowpark (00:00 - 23:59)
  • Tommelet (00:00 - 23:59)
  • Vezaille (00:00 - 23:59)
ARC 1800
pistes
  • 1ere Glisse 1800 (00:00 - 23:59)
  • 1ers Virages 1800 (00:00 - 23:59)
  • Les Cabanes (00:00 - 23:59)
  • Arpette 2 (00:00 - 23:59)
  • Arpette 3 (00:00 - 23:59)
  • Barmont (00:00 - 23:59)
  • Belvedere 2 (00:00 - 23:59)
  • Chantel (00:00 - 23:59)
  • Charmettoger (00:00 - 23:59)
  • Grands Melezes (00:00 - 23:59)
  • L'alpage (00:00 - 23:59)
  • Traversee 2 (00:00 - 23:59)
  • Acces Arc-peisey Haut (00:00 - 23:59)
  • Carreley (00:00 - 23:59)
  • Col Des Frettes (00:00 - 23:59)
  • Froide Fontaine (00:00 - 23:59)
  • Golf (00:00 - 23:59)
  • Grand Renard (00:00 - 23:59)
  • Les Coqs (00:00 - 23:59)
  • Petit Renard (00:00 - 23:59)
  • Reches 1 (00:00 - 23:59)
  • Reches 2 (00:00 - 23:59)
  • Stade De Slalom Tetras (00:00 - 23:59)
  • Vagere (00:00 - 23:59)
REMONTÉES
  • Dahu (00:00 - 23:59)
  • Transarc 1 (00:00 - 23:59)
  • Transarc 2 (00:00 - 23:59)
  • Villards (00:00 - 23:59)
  • Carreley. (00:00 - 23:59)
  • Vagere. (00:00 - 23:59)
  • Charmettoger. (00:00 - 23:59)
  • Jardin Alpin (00:00 - 23:59)
  • 1ers Virages 1800 (00:00 - 23:59)
  • 1ere Glisse 1800 (00:00 - 23:59)
ARC 2000
pistes
  • Bas Kl (00:00 - 23:59)
  • Marais (00:00 - 23:59)
  • St Jacques (00:00 - 23:59)
  • Boarder Bleu (00:00 - 23:59)
  • Bosse De La Flamme (00:00 - 23:59)
  • Chalets (00:00 - 23:59)
  • Col De La Chal (00:00 - 23:59)
  • Dent Du Peigne (00:00 - 23:59)
  • Edelweiss (00:00 - 23:59)
  • Eldorador (00:00 - 23:59)
  • Lac Des Combes (00:00 - 23:59)
  • Marmottes (00:00 - 23:59)
  • Piste A Stef (00:00 - 23:59)
  • Plan (00:00 - 23:59)
  • Plan Des Eaux (00:00 - 23:59)
  • Plan Vert (00:00 - 23:59)
  • Reservoir (00:00 - 23:59)
  • Vallee De L'arc 1 (00:00 - 23:59)
  • Vallee De L'arc 2 (00:00 - 23:59)
  • Vallee De L'arc 3 (00:00 - 23:59)
  • Vallee De L'arc 4 (00:00 - 23:59)
  • Arandelieres 1 (00:00 - 23:59)
  • Arandelieres 2 (00:00 - 23:59)
  • Boarder Rouge (00:00 - 23:59)
  • Grand Col (00:00 - 23:59)
  • Lac (00:00 - 23:59)
  • Muguet (00:00 - 23:59)
  • Plagnettes (00:00 - 23:59)
  • Secret (00:00 - 23:59)
  • Teppes (00:00 - 23:59)
  • Tuffes (00:00 - 23:59)
  • Aiguille Rouge (00:00 - 23:59)
  • Bois De L'ours (00:00 - 23:59)
  • Combes (00:00 - 23:59)
  • Comborciere (00:00 - 23:59)
  • Cretes (00:00 - 23:59)
  • Dou De Homme (00:00 - 23:59)
  • Droset (00:00 - 23:59)
  • Genepy (00:00 - 23:59)
  • Lanches (00:00 - 23:59)
  • Refuge (00:00 - 23:59)
  • Robert Blanc (00:00 - 23:59)
REMONTÉES
  • Aiguille Rouge.. (00:00 - 23:59)
  • Varet (00:00 - 23:59)
  • Cabriolet (00:00 - 23:59)
  • Arcabulle (00:00 - 23:59)
  • Pre St Esprit (00:00 - 23:59)
  • Bois De L'ours (00:00 - 23:59)
  • Comborciere (00:00 - 23:59)
  • Marmottes. (00:00 - 23:59)
  • Plagnettes. (00:00 - 23:59)
  • Grand Col. (00:00 - 23:59)
  • Lanchettes (00:00 - 23:59)
  • St Jacques. (00:00 - 23:59)
  • Lac Des Combes (00:00 - 23:59)
  • Rhodos (00:00 - 23:59)
  • Plan Vert. (00:00 - 23:59)
  • Eldorador. (00:00 - 23:59)
  • Eterlou (00:00 - 23:59)
  • Flamme Olympique (00:00 - 23:59)
ESPACE LUDIQUE
pistes
  • Foret Des Pitchoune (00:00 - 23:59)
  • Luge 1800 (00:00 - 23:59)
  • Luge 2000 (00:00 - 23:59)
  • Tyrolienne Kl (00:00 - 23:59)
  • Site Nordique Peisey Vallandry (00:00 - 23:59)
REMONTÉES
    ITINERAIRES PIETONS
    pistes
    • Arc 1800 Maitaz (00:00 - 23:59)
    • Arc 2000 Retenue Des Tuffes (00:00 - 23:59)
    • Chemin De Bellecote (00:00 - 23:59)
    • Chemin Des Vernettes (00:00 - 23:59)
    • Chemin Du Canal (00:00 - 23:59)
    • Col De La Chal (00:00 - 23:59)
    • Les Sapins (00:00 - 23:59)
    REMONTÉES
      ITINERAIRES SKI ALPINISME
      pistes
      • Les Granges (00:00 - 23:59)
      • La Pierre Blanche 1 (00:00 - 23:59)
      • La Pierre Blanche 2 (00:00 - 23:59)
      • La Verdache (00:00 - 23:59)
      • Les Tetras (00:00 - 23:59)
      REMONTÉES
        JARDINS D'ENFANTS
        pistes
        • Espace Esf 1800 (00:00 - 23:59)
        • Jardin A Aventures (00:00 - 23:59)
        • Jardin Club Med 1600 (00:00 - 23:59)
        • Jardin Esf 1600 (00:00 - 23:59)
        • Jardin Esf 2000 (00:00 - 23:59)
        • Jardin Le Castor (00:00 - 23:59)
        • Jardin Peisey Bas (00:00 - 23:59)
        • Jardin Peisey Haut (00:00 - 23:59)
        • Jardin Vallandry Haut (00:00 - 23:59)
        REMONTÉES
          PEISEY VALLANDRY
          pistes
          • 1ere Glisse Vallandry (00:00 - 23:59)
          • 1ers Virages Vallandry (00:00 - 23:59)
          • Cabri (00:00 - 23:59)
          • Barmont (00:00 - 23:59)
          • Belvedere 1 (00:00 - 23:59)
          • Foret 1 (00:00 - 23:59)
          • Foret 2 (00:00 - 23:59)
          • Grive (00:00 - 23:59)
          • Maitaz (00:00 - 23:59)
          • Parchey (00:00 - 23:59)
          • Plan Bois (00:00 - 23:59)
          • Poney (00:00 - 23:59)
          • Renard (00:00 - 23:59)
          • Rhodos (00:00 - 23:59)
          • Traversee 3 (00:00 - 23:59)
          • Aigle (00:00 - 23:59)
          • Belette (00:00 - 23:59)
          • Combe (00:00 - 23:59)
          • Morey (00:00 - 23:59)
          • Myrtilles (00:00 - 23:59)
          • Ours (00:00 - 23:59)
          • Ourson (00:00 - 23:59)
          • Perdrix (00:00 - 23:59)
          • Stade De Slalom Peisey (00:00 - 23:59)
          • Bosses (00:00 - 23:59)
          • Ecureuils (00:00 - 23:59)
          REMONTÉES
          • Vallandry (00:00 - 23:59)
          • Lonzagne (00:00 - 23:59)
          • Derby (00:00 - 23:59)
          • Grizzly (00:00 - 23:59)
          • Peisey (00:00 - 23:59)
          • 2300 (00:00 - 23:59)
          • Parchey (00:00 - 23:59)
          • 1er Virages (00:00 - 23:59)
          • Cabri. (00:00 - 23:59)
          • 1ere Glisse (00:00 - 23:59)
          PEISEY VALLANDRY NORDIQUE
          pistes
          • Woops (00:00 - 23:59)
          • L'eau Salee (00:00 - 23:59)
          • La Croe (stade De Biathlon) (00:00 - 23:59)
          • La Gouille (00:00 - 23:59)
          • Le Tumelet (00:00 - 23:59)
          • Le Vigerand (00:00 - 23:59)
          • Les Dzirpes (00:00 - 23:59)
          • Beaupraz (00:00 - 23:59)
          • Le Cassinet (00:00 - 23:59)
          • Le Mone (00:00 - 23:59)
          • Pre Envers (00:00 - 23:59)
          • L'epinerie (00:00 - 23:59)
          • La Culaz (00:00 - 23:59)
          • Pont Romane (00:00 - 23:59)
          • Piste De Luge (00:00 - 23:59)
          • Itineraire Pietons (00:00 - 23:59)
          REMONTÉES
            VILLAROGER
            pistes
            • Les Lys (00:00 - 23:59)
            • Pre (00:00 - 23:59)
            • Rhonaz (00:00 - 23:59)
            • Villaroger (00:00 - 23:59)
            • Aiguille Rouge. (00:00 - 23:59)
            • Sollieres (00:00 - 23:59)
            • Stade De Slalom De Solliet (00:00 - 23:59)
            • Solliet (00:00 - 23:59)
            REMONTÉES
            • Droset. (00:00 - 23:59)
            • Plan Des Violettes (00:00 - 23:59)
            • Replat. (00:00 - 23:59)
            • Rhonaz. (00:00 - 23:59)
            • Tetras (00:00 - 23:59)